BASKILI POŞET

BASKILI POŞET

BASKILI POŞET

9 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

baskili.poset.siparis

 

 

Baskılı Poşet, poşetlerin üzerine, istenilen renk ve şekillerde baskı yapılması ile oluşturulan poşet türüdür. En temel anlamda, alınan malzemenin, müşteri tarafından taşınmasını sağlaması amacıyla işletmeler tarafından yapılan klasik poşetlerin, bir kısım güncel gelişmelere ayak uydurarak oluşan poşet türüdür.

 

 

Firmalar/kuruluşlar, müşterilere verdikleri bu poşetlere, kendi logo veya açıklama bilgilerini, çeşitli baskı yöntemleri ile ekleyerek, hem reklamlarını yapmak, hem de markalarını ön plana çıkarmak için önem vermektedirler.

 

 

Baskılı poşet tüketimi ile birlikte firmaların, doğal yöntemlerle ve maliyeti en az olacak şekilde reklamlarını yaptıkları, bilinen bir gerçektir.

 

 

Fakat, üzüntü vericidir ki, merdiven altı diyebileceğimiz bir kısım korsan üreticiler, kalitesinin düşüklüğünü ölçmeye hiçbir birimin bulunamadığı özellikte poşetler üretmeye başlamışlardır. Bu poşetlerin üzerine, belki de 20 yıl önceki teknoloji ile yapıılan baskı tekniklerini kullanarak, "baskılı poşet" üretimi ve satışı yapmaktadırlar.

 

 

Baskılı poşet kullanan firmalar, bu korsan üreticilerin kalitesiz ve bozuk baskı teknikleri ile oluşturulan poşetlerinin ucuzluğuna aldanmakta ve maalesef bu tip kaçak satış yapan yerlerden yaptıkları alışlarda, hezeyana uğramaktadırlar.

 

 

Belirtilen şekilde üretilen poşet ve bu poşetlerin üzerine yapılan okunması dahi tam mümkün olmayan baskı nedeniyle, hem müşterilerden şikayet alınmakta hem de marka açısından kötü ve asla silinemeyecek kötü bir imaj ortaya çıkmaktadır.

 

 

Bu nedenle firmalara önerimiz, kaçak ve merdiven altı üretim yapan, eski usullerle oluşturulan baskılı poşetlerin, maaliyet açısından oluşturdukları en fazla % 10'luk kâra aldanmamalarıdır. Maaliyet açısından % 10'dan daha fazla kâr elde edemeyen firma, markasına % 100 zarar verdiğini asla unutmamalıdır.

 

 

Zengibar Ambalaj olarak biz, çağın en son baskı teknikleri ile kaliteden asla ödün vermeden, iki, üç ve dört renge kadar, baskılı poşet üretimi yapmakta olduğumuzu gururla belirtiriz.

 

 

Markanızı ve logonozu en iyi ve görsel açıdan en uygun şekilde yansıtabileceğiniz, istediğiniz renk sayısında ve hızlı üretim tekniklerimizle, kaliteli baskılı poşetlerimizi incelemeden, karar vermemenizi öneririz.

 

 

Ayrıca, seçtiğiniz poşet türü üzerinde, markanızın en iyi şekilde görünebilmesi için, tasarım desteği de verdiğimizi hatırlatırız. Hazırlanan marka/logo ve yazı tasarımı üzerinden yapılan çalışmalar sonucunda, baskı öncesi son aşamaya kadar, firmanıza danışmanlık yaptığımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

 

 

"Ucuz Baskılı Poşet" ihtiyacım var veya "Ekonomik Baskılı Poşet" arıyorum diyorsanız, hem kaliteli hem de uygun fiyatlara baskılı poşet bulacağınız bir yerdesiniz. 

 

 

"İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bize ulaşarak, bizden numune talebinden bulunabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursa olun, size numunelerimizden göndermekten mutluluk duyarız. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.