BASKISIZ HALI POŞETİ

BASKISIZ HALI POŞETİ

BASKISIZ HALI POŞETİ

5 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

hali.poseti.siparis

 

 

Halıların kendilerine özgü, karakteristik özellikleri nedeniyle, kullanılmadıkları dönemlerde poşet içerisinde saklanmaları gerekmektedir. Gerek bireysel kullanıcılar gerekse de halı yıkama şirketleri, kişi ve kurumların halılarını poşetleyerek saklamaktadırlar.

 

 

Halı poşetlerinin kalitesi, içerisine yerleştirilen halı açısından önem arz etmektedir. Poşetin kalitesinin az olması durumunda, halının kullanılmadığı dönemde hava ile teması fazlalaşacak ve halının üzerinde bakteri birikimi gerçekleşecektir. Aylarca poşetin içerisinde kalan halılar üzerinde biriken bu bakteriler, maalesef halının sağlık açısandan artık kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilir.

 

 

Ayrıca, gerek kişisel gerekse kurumsal olarak, halıları poşetleyerek saklayanlar, kullandıkları poşetin kalitesiz olması durumda, halının bir kısım haşerelerin istilasına uğradığını göreceklerdir. Bu durumda, halının poşetlenmeden saklanması ile poşetlenerek saklanması arasında bir fark kalmamaktadır.

 

 

Unutulmamalıdır ki, üretilen poşetlerin büyük çoğunluğu, geri dönüşüm ile elde edilmektedir. Geri dönüşümün sağlıklı yapılmaması, bir kısım uluslararası kurallara uygun halde üretiminin sağlanmaması, doğrudan doğruya poşetten kaynaklı sağlık sorunlarına neden olabilecektir.

 

 

Ayrıca, halı imalatı yapan ve toptan veya perakende olarak halka halıları arz eden girişimcilerin de, hiç kullanılmamış halıları stoklarında poşetle beklettikleri, bayilerin de asıl satıcıdan aldıkları halıları, ilk poşetleri ile dükkanlarında bulundurdukları bilinmektedir. Bu durumda, doğrudan doğruya üreticilerin de, yukarıda belirtilen hususlara dikkat etmesi, kaliteli halı poşetlerinde, halıları muhafaza etmeleri gerekmektedir.

 

 

Halı poşetleri, baskılı veya baskısız olarak üretilmektedir. Baskılı halı poşetleri, halıyı üreten firmanın veya halıyı saklama hizmeti gören kuruluşun markasını ön plana çıkarmaktadır. Bu noktada dahi firmalar, halıların poşetleri üzerindeki logo ve yazı tasarımlarına dikkat etmelidirler.

 

 

Zengibar Ambalaj olarak, baskılı ve baskısız halı poşeti üretiyoruz. Hammaddenin elde edilişinden, poşetlerin üretimi, üzerlerindeki logo ve yazıların tasarımı ve müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm aşamaları, uzman ekibimiz ile takip ediyoruz.

 

 

Bizden fiyat almadan ve tasarımlarımızı incelemeden, kararınızı vermeyin. “İletişim” bölümü veya “Sizi Arayalım” menüsü ile bizimle irtibata geçin, size numune gönderelim. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.