Eczane Poşeti

ECZANE POŞETİ

ECZANE POŞETİ

10 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

 

eczane.poseti.siparis

 

Ezcane poşeti, eczaneler tarafından kullanılan ve halk arasında eczanelerle özdeşleşmiş poşetlerdir.

 

 

Üzerine, eczanenize ait logo ve yazılarınızı, 4 renge kadar, dikkat çekici ve akılda kalıcı şekilde baskıyla oluşturabileceğiniz, sağlam ve dayanıklı eczane poşeti üretimimiz mevcuttur.

 

 

Maliyetinden dahi daha az fiyata satılan ucuz eczane poşetleri, merdiven altında ve sağlıksız üretilen poşetlerdir. Kaliteli ve görünüm olarak ilgi çekici ekonomik eczane poşeti arıyorsanız, tam yerindesiniz.

 

 

Daha ilaç kutularını poşetlerken yırtılan ya da müşteriniz eczanenizi terk etmeden ilaçların yere düştüğü anılarınız olmadı mı? Bizimle çalışmaya başladıktan sonra, müşterimiz olan hiçbir eczanenin, böyle bir anısı olmadı ancak daha öncesinde böyle olaylarla karşılaştıklarını birçok müşterimiz bize iletti.

 

 

Eczane poşetleri ile ilgili daha fazla bigli almak, numune talebinde bulunmak veya sipariş vermek için "İletişim" sekmesinden veya "Sipariş Ver" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.