ISLAK MENDİL

ISLAK MENDİL

ISLAK MENDİL

700 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

islak.mendi.siparis

 

Islak mendil, artık her bireyin hayatında vazgeçemeyeceği ürünlerden biri.

 

 

Başta gıda sektörü olmak üzere, bir çok sektör açısından önem arzeden ıslak mendiller, çok kullanılmalarından dolayı, önemli bir ürün olma özelliğini korumaktadır.

 

 

Müşteriler, kendilerine sunulan ıslak medilleri iki açıdan incelemeye tabi tutmaktadırlar. Öncelikle, ıslak mendilin ambalajının rengi ve üzerinde baskılı bir şekilde bulunan yazılara dikkat eden müşterilerin, araştırmalara göre ıslak mendil üzeindeki bu yazıları "üst düzeyde" reklam olarak algıladıkları gözlemlenmiştir.

 

 

Ambalajın içerisinden çıkan ıslak mendilin kokusu, kalitesi ve mendilin ebatları, müşteriler tarafından yine dikkate alınan bir unsurdur. Bu nedenle, ıslak mendilin sadece temizlik aracı olarak kullanılmadığı, aynı zamanda etkili bir reklam aracı olduğu, tartışılmazdır.

 

 

Zengibar Ambalaj olarak satışa sunduğumuz ıslak mendil ürünlerimizi müşterilimiz "kaliteli ıslak mendil" olarak nitelendirmektedirler. Ayrıca yine aynı müşterilimiz, kaliteli olmasıyla birlikte "ucuz ıslak mendil" olarak da ürünlerimizi değerlendirmektedirler.

 

 

Hem ambalajın üzerinde yaptığımız diyan çalışması ile markanızı ön plana çıkaracak bir tasarıma sahip, hem de içerisinde yer alan ıslak medilin kokusu, ebatı ve kalitesi bakımından müşterileriniz tarafından beğenilen kalileti ve ucuz bir ıslak mendil arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

 

Islak mendil çeşitlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya numune talebinde bulunmak için, "İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.