KURU TEMİZLEME POŞETİ

KURU TEMİZLEME POŞETİ

KURU TEMİZLEME POŞETİ

13 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

kuru.temizleme.sipar.ver

 

Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz...

 

 

Kuru temizleme poşeti, kuru temizlemeciler tarafından kullanılan, kuru temizleme işlemi yapılan kıyafetlerin üzerine geçirilen poşetlerdir.

 

 

Kullanıcıların, belki de fazla önemsedikleri bu poşetler, aslında kuru temizlemeciler için hayati öneme sahiptir.

 

 

Kuru temizleme poşeti, iki fonksiyonu birlikte yerine getirmelidir:

 

 

Birincisi, kuru temizlemesi yapılan kıyafetin ütüsünü ve temizliğini korumasını sağlamalıdır. Eğer kuru temizlemesi yapılan kıyafetin üzerine geçirildiğinde, kıyafetin ütüsünü bozuyor veya temizliğini koruyamıyorsa, bu çeşit kuru temizleme poşetlerinin kullanılamayacağı açıktır.

 

 

İkincisi, olabildiğince ince ve dayanıklı olmalıdır. Kuru temizleme poşetlerinin bu ikinci özelliğini sağlamak, ustalık istemektedir. Kıyafetin üzerine geçirilen kuru temizlem poşeti, hem ince bir yapıya sahip olarak, çok yer kaplamayıp, ağırlığıyla kıyafetin yapısına zarar vermeyecek hem de hemen yırtılmayarak veya delinmeyerek kıyafetin temizliğine etki edecek dış etkenlerden kıyafeti koruyacaktır.

 

 

Eğer talep edilirse, kuru temizleme poşetlerinin üzerine baskı yapılmak suretiyle, markanızı da ön plana çıkarabilirsiniz.

 

 

Bugüne kadar ürettiğiniz kuru temizleme poşetleri konusunda müşterilerimizden, hep olumlu dönüşler aldık. Ürettiğimiz kuru temizleme poşetlerinin kıyafeti koruması, ince ve dayanıklı olması, az yer kaplaması nedeniyle ürünümüzü "kaliteli kuru temizleme poşeti" olarak nitelendiren müşterilerimiz, aynı zamanda fiyatındaki uygunluk nedeniyle de "ucuz kuru temizleme poşeti" olarak başka kuru temizlemecilere bizi ve ürünümüzü tavsiye etmişlerdir.

 

 

Siz de hem kaliteli hem de ucuz kuru temizleme poşeti ihtiyacınız hakkında karar vermeden önce, "İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bizimle irtibat kurup, fiyat ve/veya nunume almadan, karar vermeyin. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.