MARKET POŞETİ

MARKET POŞETİ

MARKET POŞETİ

6 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

online.siparis.ver.zengibar

 

Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını, ayrı ayrı karşılamaya devam ediyoruz...

 

 

Market poşeti, baskılı poşet ürününün bir türüdür. Ancak market poşeti, önemine binaen ayrı bir başlık altında ve özel olarak üretilen bir baskılı poşet türüdür.

 

 

Müşteriler, marketten yaptıkları alışveriş sonucunda aldıkları ürünleri, klasik market poşeti dediğimiz, çoğunlukla beyaz üzerine baskılı poşetlere koymaktadırlar. Ancak, daha markette ürünleri poşete koyarken ve marketten çıkmadan poşetlerin yırtıldığına, hepimiz bir kaç kez şahit olmuşuzdur ve hatta başımıza gelmiştir. Yine, kasiyer tarafından önümüze konulan ve fakat bir türlü ağzı açılmayan poşetleri de unutmamız mümkün değildir.

 

 

Bununla birlikte, müşterilerin bol bol market poşeti alıp, evlerinde bu poşetleri çöp poşeti olarak kullandıklarını da bilmekteyiz. Çöp poşeti olarak kullanılan market poşetlerinin, devamlı sızdırmalarına, yırtılmalarına ve delinmelerine de şahit olmuşuzdur.

 

 

Tabi ki, market poşetlerinin çöp poşeti olarak kullanılması, halkımız arasında yaygın bir alışkanlık olsa da, doğru bir tercih olmamaktadır. Market poşetleri, yapılan alışverişte alınan kapalı ve ıslaklık yaymayan ürünlere göre üretilmektedir.

 

 

Zengibar Ambalaj, market poşeti üretimi yapmaktadır. Tercih edilen ebatlarda ve istenilen logo ve yazı tasarımı çalışmaları yapılarak baskılanmak suretiyle, hızlı bir şekilde market poşeti üretimini profesyonelce yapan ZENGİBAR AMBALAJ, bir çok büyük, orta ve küçük ölçekli market/bakkal ile anlaşma sağlamış olmakla, pörtföyünü gün geçtikçe artırmaktadır.

 

 

Kaliteli market poşeti arıyorsanız ve hem kaliteli hem de ucuz market poşeti almak istiyorsanız, ekonomik market poşeti çeşitlerimizi incelemenizi öneririz.

 

 

Belirtilen fiyat, baskısız market poşeti için geçerli olup, online satış sitemizde diğer fiyatları da inceleyebilirsiniz. 

 

 

Tüm market poşeti ihtiyaçlarınız ve/veya numune talepleriniz için, "İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.