ÇÖP POŞETİ

RULO ÇÖP POŞETİ

RULO ÇÖP POŞETİ

5 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

online sipariş ver

 

Hayatımızın her aşamasında yer alan bir poşet türü...

 

 

Çöp poşetleri, hem aile hayatında hem de iş hayatında, vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılmaktadır. 

 

 

Çöp poşeti alırken, dikkat edilmesi gereken unsurlar; dayanıklı ve sızdırmaz olması ile birlikte tabi ki ihtiyacınıza göre olan boyutta olmasıdır.

 

 

Dayanıklı çöp poşeti, daha çöp kutusuna takılırken yırtılmayan, dolduğunda bağlandığı sırada lime lime olmayan ve dolu bir şekilde bir yere konulduğunda dış etkilerden etkilenerek delinmeyen poşetlerdir

 

 

Sızdırmaz çöp poşeti ise, içine atılan çöplerden sızan sıvıların, çöp poşetinde yer alan ve üretim hatasından kaynaklı deliklerden çöp poşeti dışına çıkmasıdır. 

 

 

Zengibar Ambalaj olarak ürettiğimiz çöp poşetlerinden, bugüne kadar, ne sızdırma ne de delinme veya yırtılma konusunda hiçbir müşteri geri dönüşü almamış bulunmaktayız. 

 

 

Kaliteli çöp poşeti arıyorsanız ve aynı zamanda ucuz çöp poşeti bulmak için araştırma yapıyorsanız, tam yerindesiniz. Ekonomik çöp poşeti üreterek, kaliteyi ucuza satıyoruz. 

 

 

Klasik çöp poşeti boyutlarında üretim yapmakla birlikte, istediğini boyutlarda çöp poşeti kesimi de yapabilmekteyiz. 

 

 

Çöp poşeti rengi bakımından da istediğiniz her renk çöp poşeti ihtiyacınızı ister perakende ister toptan olsun, karşılamaya hazırız. 

 

 

Online alışveriş için TIKLAYIN...

 

 

Tüm çöp poşeti ihtiyaçlarınız ve/veya numune talepleriniz için, "İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.