TIBBİ ATIK POŞETİ

TIBBİ ATIK POŞETİ

TIBBİ ATIK POŞETİ

5 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

 

 

tibbi.atik.poseti.siparis.ver

 

 

Her sektörün ihtiyacını, ayrı ayrı karşılamaya devam ediyoruz....

 

 

Sağlık ocakları, hastaneler, poliklnikler, tıp merkezleri, laboratuarlar ve daha bir çok sağlık hizmeti veren kuruluş, şifa dağıtmaya çalışırken, aynı zamanda azımsanmayacak kadar fazla ve tehlikeli atık oluşturmaktadırlar.

 

 

Tıbbi atıklar, diğer normal atıklardan farklı ve ayrı bir statüye sahiptir. Yapıları gereği çoğu zaman, insan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar verecek konsepte sahiptirler. Kesici, delici olmalarının yanı sıra, üzerlerinde mikrop veya bakteri taşıyabilirler yahut çok bekletildiklerinde bakteri üretebilecek niteliktedirler.

 

 

Tıbbi atıkların bu özellikleri nedeniyle, özel poşetlerde toplanmalı ve çok iyi korunmalıdırlar. Klasik çöp veya atık poşetlerinin, tıbbi atıklar açısından pek kullanılabilir olmadıkları açıktır.

 

 

Tıbbi atık poşeti, normal poşetlerden ve özellikle çöp poşetlerinden farklı ve ayrı bir yapıya sahip olarak üretilmektedir. Hem dayanıklılıkları bakımından hem de poşet ağızlığının sahip olması gereken özel yapısı bakımından, profesyonelce üretilmelidirler.

 

 

Zengibar Ambalaj, tıbbi atık poşeti üretmektedir. Tıbbi atık torbası olarak da bilinen bu ürünün, önemi ve toplumsal sorumluluğu nedeniyle, üretimi ve kullanılması çok dikktli olmayı gerektirdiği, açıktır. Piyasada "ucuz tıbbi atık poşeti" veya "ucuz tıbbi atık torbası" adı altında satılan ve normal çöp poşetlerinde bulunması gereken özellikleri dahi bünyesinde barındırmayan ürünlerin, kullanımından kesinlikle kaçınılması gerekmektedir. Zira, tıbbi atık poşeti kullanma yükümlülüğü altında bulunan kuruluşların, bu tıbbi atık torbalarından/poşetlerinden kaynaklı olarak, herhangi bir insanın zarar görmesi nedeniyle hukuki sorumluluklarının doğacağı, bilinmelidir.

 

 

Biz, kaliteli tıbbi atık poşeti üretimini yapmakta ve müşterilerimize "kaliteli" ve "ekonomik tıbbi atık poşeti" satımını gerçekleştirmekteyiz. Böylece hem ürünümüze olan saygımızı korumakta hem de müşterilerimizin tıbbi atık poşetlerinden/torbalarından kaynaklı olarak başlarına gelecek olumsuz durumları yaşamamaları için tüm önlemleri "mesleki etik" gereği, almaktayız.

 

 

Tıbbi atık poşetleri üretilirken, poşetin üzerine yapılan baskı ile, poşet içerisinde tıbbi atık olduğu anlaşılacak açıklamalar ve amblem yapılmaktadır. Böylece hem tıbbi atık torbasına yaklaşan normal vatandaşların daha dikkatli olmaları sağlanmakta, hem de çöp ve atık toplayanların tıbbi atığın varlığından haberdar olup, ona göre hareket etmeleri gerektiği bildirilmektedir.

 

 

Tüm tıbbi atık poşeti ihtiyaçlarınız ve/veya numune talepleriniz için, "İletişim" bölümünden veya "Sizi Arayalım" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Şirket merkezimiz Adana olup, Adana'da bulunan kişi ve/veya firmalara aynı gün içerisinde, Adana dışında bulunan kişi ve/veya firmalara ise talep ettikleri tarihten sonra en geç 3 gün içinde, numunelerimizi gönderebiliriz.